Ano, chci ZDARMA zaslat superprémiové krmivo PetGourmet pro svého mazlíčka (poštovné a balné je 99 Kč) – v objednávkovém formuláři vyberu, zda se jedná o kočku, malého nebo velkého psa. Potom každý měsíc připravíme pro Vašeho mazlíčka novou zásilku krmiva (Kočka 2 kg za 279 Kč, Malý pes 3 kg za 299 Kč, Velký pes 8 kg za 598 Kč) – poštovné a balné je zdarma. 3 pracovní dny před jejím odesláním Vám pošleme SMS, ve které Vás o tom budeme informovat. Pokud zásilku nebudete chtít, stačí na SMS odpovědět „NE“ a zásilka nebude odeslána. Máte tedy plnou kontrolu nad tím, co a kdy Vám bude posláno. Zároveň získáváte všechny výhody Klubu mazlíčků PetGourmet.

Objednávka

 Souhlasím se VŠEOBECNÝMI OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI (odkaz se otvírá do nového okna). >>

Údaje s * jsou nepovinné, doporučujeme je však vyplnit, protože nám mohou výrazně usnadnit vzájemnou komunikaci.VAŠE ZÁRUKY

  • Obdržíte Vámi vybrané balení krmiva v hodnotě až 399 Kč ZDARMA!
  • Získáte všechny výhody Klubu mazlíčků PetGourmet!
  • Nikdy neplatíte nic dopředu, vždy až po převzetí zásilky.
  • Jestliže se zásilkou nejste spokojen(a), můžete ji do 14 dnů vrátit zpět.

GARANCE KVALITY

Protože jsme také chovatelé a víme, že kvalitní krmivo je základním předpokladem pro správný vývoj a zdraví každého mazlíčka, věnujeme obzvláštní pozornost výběru těch nejkvalitnějších ingrediencí a jejich pečlivému zpracování. Každá receptura PetGourmet je navržená tak, aby Vašemu mazlíčkovi zajistila nejen vyvážený poměr bílkovin a energie, ale je obohacená také komplexem vitamínů a minerálů. Nepoužíváme obilí (lepek) ani sóju, které patří mezi nejvýznamnější alergeny, výroba probíhá na moderním zařízení v České republice.

Nabídka je platná do 31. 12. 2018.
PetGourmet, PO BOX 50, 280 02 Kolín 2.