234 099 899 (8-17 hod)     info@petgourmet.cz

Klub mazlíčků

Rádi Vás přivítáme v Klubu mazlíčků PetGourmet, jehož členy jsou ti, kteří chtějí dopřát svému mazlíčkovi krmivo vynikající kvality, přitom ušetřit a dostávat krmivo pravidelně a pohodlně až domů. Pro registraci a získání výhody pravidelného zasílání je potřeba objednat pravidelně (volba možnosti "Objednat pravidelně" u jednotlivých produktů).

Přihlásit se
 

PetGourmet – superprémiové krmivo špičkové kvality

Protože jsme také chovatelé a víme, že kvalitní krmivo je základním předpokladem pro správný vývoj a zdraví každého mazlíčka, věnujeme obzvláštní pozornost výběru těch nejkvalitnějších ingrediencí a jejich pečlivému zpracování. Každá receptura je navržená tak, aby Vašemu mazlíčkovi zajistila nejen vyvážený poměr bílkovin a energie, ale je obohacená také komplexem vitamínů a minerálů pro jeho harmonický vývoj (zejména vápníkem a fosforem pro zdravé kosti a zuby), chondroprotektivy na podporu kloubů, Omega-3 mastnými kyselinami pro krásnou srst, prebiotiky a vlákninou pro dobré trávení, antioxidanty na posílení imunity a jukou pro omezení zápachu. Nepoužíváme lepek ani sóju, které patří mezi nejvýznamnější alergeny, výroba probíhá na moderním zařízení v České republice.

Pohodlné a pravidelné dodání až domů

Všichni máme velké množství věcí, které musíme neustále zařizovat a stíhat a patří mezi ně i nákup krmiva pro našeho mazlíčka. Abychom Vás alespoň této starosti ušetřili, každý měsíc pro Vašeho mazlíčka připravíme novou zásilku jeho krmiva. 3 pracovní dny před plánovaným odesláním Vám pošleme SMS, v níž Vás o tom budeme informovat. Pokud krmivo potřebujete, nemusíte na SMS reagovat a automaticky Vám bude doručeno. Pokud zásilku nepotřebujete, stačí na SMS odpovědět odesláním slova „NE“ a zásilka nebude odeslána. Máte tedy plnou kontrolu nad tím, co a kdy Vám bude posláno.

Garance nejvýhodnějších cen a absolutní jistoty

Členství v Klubu mazlíčků Vám garantuje vždy ty nejlepší ceny superprémiového krmiva značky PetGourmet. Navíc u pravidelných měsíčních zásilek krmiva máte vždy poštovné ZDARMA, jako Balík do ruky jsou Vám doručeny pohodlně až domů, nikdy za ně neplatíte dopředu ani při převzetí zásilky, ale dáváme Vám 3 týdny na jejich úhradu. Pokud se zásilkou nejste spokojeni, můžete ji vždy do 14 dní od jejího doručení vrátit zpět, aniž byste ji uhradili. Věříme, že Váš mazlíček bude vždy spokojený s našimi produkty a Vy s našimi službami.

PetGourmet