234 099 899 (8-17 hod)     info@petgourmet.cz

O nás

Jsme chovatelé a majitelé psů a koček, kteří jsou si jisti, že kvalitní krmivo je základním předpokladem pro správný vývoj a zdraví každého mazlíčka. Věnujeme tedy obzvláštní pozornost výběru těch nejkvalitnějších ingrediencí a jejich pečlivému zpracování.

Abychom našim mazlíčkům mohli poskytnout to nejlepší, vyvinuli jsme vlastní superprémiové krmivo špičkové kvality PetGourmet:

• Vyvážená kombinace základních živin poskytuje Vašemu mazlíčkovi plnohodnotnou výživu, která je nezbytným předpokladem pro jeho dobré zdraví, správný tělesný vývoj i činnost vnitřních orgánů.


• Velmi dobrá stravitelnost pečlivě vybraných surovin nejvyšší kvality zaručuje optimální vstřebání živin a usnadňuje trávení. Poměr obsahu bílkovin a využitelné energie je ideální pro Vašeho mazlíčka.


• Naše krmivo neobsahuje lepek ani sóju, na něž mohou být někteří mazlíčci alergičtí, a proto je vhodné i pro mazlíčky s citlivějším trávením.


• Protože jsme patrioti, naše krmivo je vyráběno v České republice na moderním zařízení v závodu s bohatými zkušenostmi v oblasti krmiv. Registrační číslo registru krmiv ÚKZÚZ: CZ 801966-01, reg. číslo výrobního provozu: CZ 800080-01. Veterinární schvalovací číslo: CZ71710185


• A pro členy Klubu mazlíčků máme krmivo vždy za nejvýhodnější ceny.

 

 

PetGourmet